balls-close-up-tennis-tennis-ball-226565

Hönö Tennis- och Padel-Klubb styrelse 2022-2023

Casper Wickman

Casper Wickman

Ordförande, Personal

Sune Carlsson

Britta Edefors

Kassör

Sune Carlsson

Stefan Timar

Padel - utbildning och tävling

Malin Ersman

Malin Ersman

Vice ordförande, Hall och bidrag

Emma Jarlsmark

Sponsorer

Sune Carlsson

Sune Karlsson

Suppleant, Personal

Hans Lannefors

Sekreterare

Helene Berndtsson

Tennis - utbildning och tävling

Sune Carlsson

Patrik Svensson

Suppleant

Kontaktuppgifter

StyrelsepostNamnE-postTelefon
Ordförande
Personal
Casper Wickmancasper@honotpk.se0723 – 71 60 87
Vice ordf.
Hall och bidrag
Malin Ersmanmalin@honotpk.se0739 – 02 41 63
SekreterareHans Lanneforshans@honotpk.se0702 – 99 68 50
KassörBritta Edeforsbritta@honotpk.se0707 – 72 00 18
Ledamot
Sponsor
Emma Jarlsmarkemma@honotpk.se0731 – 44 16 46
Ledamot
Utbildning Tennis
Helene Berndtssonhelene@honotpk.se0706 – 78 17 28
Ledamot
Utbildning Padel
Stefan Timarstefan@honotpk.se0708 – 96 97 10
SuppleantPatrik Svenssonpatrik@honotpk.se0728 – 80 41 97
Suppleant
Personal
Sune Karlssonsune@honotpk.se